Ledamoter
Norberg, e

Erik Norberg


f. 14.12.1942

F.d. riksarkivarie, fil.dr.


Arbetande ledamot Ha
- Invald 12.1.1999 (nr 448)


Ständig sekreterare 1.1.2008-30.6.2013